Dad's Day in Zodiac Zoos
![]()
Op zondag 18 juni is het vaderdag, een familiedag bij uitstek. In de Zodiac Zoos (Aqua Zoo Friesland, Zoo Parc Overloon en Dierenpark Wissel) worden alle vaders in het zonnetje gezet. Zo krijgen alle vaders op vaderdag gratis toegang tot het park als ze het codewoord ¨Zoodad¨ doorgeven. Samen met hun kind(eren) kunnen vaders meedoen aan de speciale vaderdagactiviteit Dad's Day en het Zoo mysterie oplossen: Wie is de liefste vader van het park?
Op vaderdag staan de vaders in het zonnetje. Een ontbijtje op bed, extra veel aandacht van het gezin en misschien wel een cadeautje. In de Zodiac dierentuinen staan op vaderdag ook de vaders centraal, maar niet alleen de ¨mensen-vaders¨. In de dierenwereld lopen natuurlijk ook heel wat vaders rond. Vaders die helpen met de opvoeding van de jongen, zoals de dwergaapjes, vaders die helemaal niet naar hun jongen omkijken, zoals de wasberen, en vaders die in hun eentje alle eieren uitbroeden, zoals de struisvogel. Het verschilt dus nogal hoe vaders met hun kroost omgaan. Het Zoo Mysterie gaat dan ook over de vraag ¨Wie is de allerliefste vader van het park?¨
![]()
Vader gaat samen met de kinderen op zoek naar de oplossing. Zouden de neusberen kans maken op de titel ¨Liefste papa¨ of toch de ooievaars? Door de goede antwoorden op de gestelde vragen te geven, komt het antwoord op het Zoo Mysterie steeds dichterbij.
Vaders kunnen zondag 18 juni de hele dag met hun gezin deelnemen aan Dad's Day. Deze activiteit kost euro 3,50 per persoon, dit is inclusief activiteit, patat, Sisi No Bubbles of kopje koffie, exclusief entree. Vaders hebben echter gratis entree op 18 juni bij het doorgeven van het codewoord ¨ZooDad¨. Zie voor de specifieke ¨ZooDad¨-voorwaarden op de onderstaande websites.
DN redactie
DN 13/06/2006
Copyright DierenNieuws ©