![]()
Nieuwsbrief nr 1 - 2008
Je ontvangt deze nieuwsbrief omdat je je aangemeld hebt voor een abonnement (www.DierenNieuws.nl). Voor opzegging zie onderaan deze tekst. Indien de onderwerpen in deze nieuwsbrief interessant zijn voor familie, vrienden of bekenden, stuur deze nieuwsbrief dan aan hen door.
DN AANBIEDINGEN... uw voordeel!!!
![]()
RedactioneelEindelijk weer eens een DN nieuwsbrief ...
Om jullie nog beter van dienst te zijn is er een samenwerking tot stand gekomen met MedPets waar je voordeliger online allerlei diergeneeskundige producten kunt aanschaffen.
De DN dierenarts Peter Klaver begint binnenkort met een diergeneeskundige nieuwsbrief die als korte teksten regelmatig aan de abonnees van deze nieuwsbrief verzonden zullen worden. De feiten en adviezen over huisdier(en) in deze nieuwe zijscheut van de DN nieuwsbrief zijn ongetwijfeld welkom.
In de DN shop kan je terecht voor onze voedingssupplementen tegen gewrichtsproblemen en producten voor de bestrijding van parasieten zoals vlooien, teken en wormen.
Let ook even op de prijsverlaging voor Sashas BlendHet DN dossier Aanschaffen van huisdieren trekt veel belangstelling. Dat is prima, want dierenleed door slecht geïnformeerde eigenaren van huisdieren komt helaas nog te vaak voor. Daarom is dit dossier en de artikelen over de aanschaf en verzorging van specifieke dieren verplichte kost bij de aanschaf van een (nieuw) huisdier.
Als je in deze serie artikelen zaken mist of een aanvulling heeft, dan vernemen wij dit graag. E-mail: redactie@dierennieuws.nlOok onze Columns zijn populair. Diverse auteurs schrijven voor DN over interessante onderwerpen.
Redactie DierenNieuws.nl
![]()
LightFresh luchtzuiverende lampenSinds 1 februari staan op een aantal locaties op DierenNieuws.nl de banners aan van LightFresh luchtzuiverende lampen Met deze speciale spaarlampen is de lucht in huis eenvoudig te reinigen van rook, stof en luchtjes van huisdieren (en andere huisgenoten).
Zie ook Slimme tl-buis pakt slechte luchtkwaliteit aan
![]()
Actueel: De stand van zaken ...Het is even geleden dat DierenNieuws je een nieuwsbrief stuurde. Ondertussen zijn er veel zaken veranderd en veel zaken niet. De DN-site levert dagelijks het DierenNieuws uit Nederland, België en de rest van de wereld. Dit wordt door veel mensen gewaardeerd en rond de 10.000 unieke bezoekers per dag komen naar onze site.
Ons interactieve deel, het DN forum , blijft veel discussie uitlokken. Met regelmaat moeten onze moderators ingrijpen om de verwildering van het forum te voorkomen. Populaire onderwerpen zijn vooral dierenleed en dierenwelzijn, hoe dit te voorkomen, de RAD-regeling (over in beslagname van o.a. pitbulls) en onderlinge vragen over ziekte gezondheid doen (honden- en katten).
Met de Stelling van week/maand springen we telkens in op de actualiteit en vragen we onze bezoekers om hun mening over deze onderwerpen te geven.
Moderatoren op het snel groeiende forum
Het forum groeit zo hard dan we afgelopen jaar enkele (hulp)moderatoren hebben aangesteld die onze hoofd-Moderator Gustaaf ondersteunen. Met als vaste rechterhand Edeltje (Marina) zijn er diverse deel-moderatoren, voor de Hamsters, Ratten en Muizen (Tulpje) de Vissen (Zazou) en Praathuis en Lief & Leed (Aurora). Allemaal hartelijk dank voor jullie enorme inzet dit afgelopen jaar om het forum in de rails te houden! Niet altijd een makkelijke klus, maar het moet wel gebeuren!Nieuwe moderatoren gezocht!
Wil je ook een deel van het forum (helpen) beheren, stuur je aanmelding naar E-mail: forum@dierennieuws.nl
Wij kijken of het misschien iets voor je is en vaak krijg je eerst een tijdje hulp. Dan wordt gekeken of het echt iets voor je is. Het hangt af van het onderwerp en wat je zelf te melden hebt, maar 2 x per week een uurtje ben je snel bezig om je sectie op te bouwen. Voor een sectie "Dierentuinen" kan je vast veel nieuwe dingen kwijt, maar als je klein wilt beginnen is "Kippen" of "Kromsnavels" ook een mooie start!Peter Klaver, Eindredacteur DN
![]()
Sashas Blend in prijs verlaagd!!!+++ per 1 februari in prijs verlaagd +++
- 1 x 250 gram poeder nu 55 euro (geen verzendkosten)
- 2 x 250 gram poeder nu 105 euro
- 3 x 250 gram poeder nog steeds scherp geprijsd voor 150 euro (met mooie oranje hondenriem)
Sashas Blend is per gewicht hond het meest voordelige middel voor slechts 20 eurocent per 10 kilo hond per dag in de 250 gram verpakking. Bovendien is het bijzonder effectief, zie de Ervaringen van gebruikers
En bovendien:
- Sashas Blend is het enige product met een CITES certificaat (dier- en milieuvriendelijke winning van de grondstoffen)!;
- Het is het enige product voor de opbouw van het gewrichtskraakbeen dat in een aantal landen als een diergeneesmiddel geregistreerd staat;
- Alleen via dierenartsen te koop (en via DierenNieuws.nl)
![]()
Samenwerking met MedPetsDierenNieuws.nl is een samenwerking aangegaan met MedPets , de online dierenarts. Bij MedPets zijn alle diergeneesmiddelen en dieetvoeders goedkoop te bestellen zonder daarvoor eerst een bezoek aan uw dierenarts gebracht te hebben. Je kan er ook terecht voor recept-plichtige diergeneesmiddelen en de veelgebruikte pijnstillers zoals Metacam en Rimadyl.
Medpets heeft producten voor:
![]()
ColumnsOp de pagina Columns staat het actuele overzicht van alle DN Columns. Sinds enige tijd zijn we een - zeer actieve - columniste en schrijfster van artikelen rijker. Babette de Jonge van Wild Cats Magazine had al sinds midden 2007 maandelijks voor een Wildlife soort van de maand gezorgd (voorspelbaar een wilde kat). Maar ze had nog veel meer van zich af te schrijven wat ook op het forum voor de nodige beroering zorgde. Al haar bijdragen zijn nu op een archiefpagina bijeengebracht onder de pakkende titel Babette goes wild Vorige maand is ze begonnen aan een rondje dierentuinen waarvan de eerste serie verslagen inmiddels verschenen is. Zie de DN Dierentuinen pagina (onderaan bij Uitgelicht).
Daarnaast hebben we uiteraard nog de vaste columns Skukuza (Roel Weites), Dierenliefde (Dafne Westerhof van Het Beloofde Varkensland), BeterBeest (Redactie en gast-schrijvers), Ingeborg en Stichting Dierenhulp Venezuela
Kan je al de verhalen in deze DN columns nog bijhouden!?
Vast wel, want de artikelen zijn voor dierenliefhebbers zeker de moeite waard. En uiteraard kunt u steeds via het DN forum op de artikelen reageren!
![]()
Online shoppen in de DN Shop
![]()
Oplossingen voor problemen met gewrichten en parasieten zijn te vinden in de DN Shop
Zie onze vernieuwde Aanbiedingen pagina
DN AANBIEDINGEN... uw voordeel!!!