Hotel voor raskatten: Persians Paradise
Gepost op 15-10-2009 in Katten, Medisch | 0 reacties
Een hotel voor je Pers
‘Persians Paradise’ is de naam van een gloednieuw vijfsterrenhotel voor Perzische katten. Het hotel is gevestigd in Lelystad en vangt de katten op als de baasjes bijvoorbeeld op vakantie zijn. Milou van Voorst, de eigenares van het hotel, vond het zelf vaak moeilijk een geschikt pension te vinden om haar vijf Perzen onder te brengen. Want, zo stelt zij, Perzen hebben extra aandacht en verzorging nodig. In het nieuwe hotel zijn allerlei aanpassingen gedaan, zodat Perzen zich helemaal thuis zouden moeten voelen.
Andere katten ook welkom
Ook andere katten zijn welkom in ‘Persians Paradise’. Van Voorst heeft een ruimte voor ‘gewone’ katten, eentje voor kittens, een seniorensuite en een speciale kamer voor niet-gecastreerde katten. Dit is bijzonder, omdat deze katten volgens de hoteleigenares vaak niet worden toegelaten in gewone pensions.
De eerste boekingen zijn inmiddels binnen. Wil je jouw Pers ook onderbrengen in het hotel? Neem dan eens een kijkje op de website van ‘Persians Paradise’.


